czwartek, 31 marca 2016

"Skruszone" Sara Shepard

 
 
Nareszcie ! Coś się w końcu dzieje ! Dziewczyny rozpoczynają śledztwo w sprawie A. Niestety na liście podejrzanych, którą sporządziły znajduje się również chłopak Arii Noel Kahn. Aria jest zrozpaczona, uważa żę dziewczyny odwróciły się przeciwko niej i do końca chce wierzyć w niewinność Noela. Jednak śledztwo przybiera nieoczekiwany obrót. Iris rozpoznaje w Noelu chłopaka który odwiedzał w Zaciszu Ali, Graham rozpoznaje w nim osobę, która była w maszynowni statku kiedy wybuchła bomba. Aria, która do tej pory znajdowała wygodne dla siebie wytłumaczenia dziwnych zachowań Noela zaczyna podejrzewać, iż dziewczyny mogą mieć rację. Wkrótce wszystkie cztery są już pewne, że Noel jest wspólnikiem A. którym jest jak podejrzewają Ali, która przeżyła pożar w domku w Pocono. Czy mają rację ? Czy A. to dwie osoby ? I czy wśród nich jest Noel Kahn ? A może od początku to Aria miała rację, wierząc w niewinność Noela ?
 
XIII część cyklu pozytywnie mnie zaskoczyła. Muszę przyznać, że już się zaczęłam obawiać, że do końca cyklu będą takie koszałaki - opałki, ale jak widać myliłam się ! I bardzo się z tego powodu cieszę. Oby tak dalej ! Gorąco polecam tę lekturę, bo naprawdę warto ją przeczytać. ;)
 
 
 
Lovki&Kisski
Rol Cia 

2 komentarze:

 1. Byłoby mi niezmiernie miło gdybyś odwiedziła mojego fanowskiego bloga o aktorce Natalii Oreiro, którą możesz znać z telenoweli "Zbuntowany Anioł". Co Ty na to, żebyśmy dodały się do obserwatorów?

  Moją pasją jest również robienie szablonów, więc jakbyś potrzebowała pomocy bądź miała jakieś pytania, czy może po prostu chcesz jakoś zmienić wygląd swojego bloga, pisz śmiało!

  nataliaoreiro-pl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki będę pamietać 😀 A co do dodania sie do obserwatorów to chętnie
   Buziaki 😘

   Usuń